Baykal – Sözcü TV

Baykal

Kategori
avrasya880

Avrasya uzak gelecekte bölünecek

Rus bilim insanları Avrasya’nın 20 milyon yıl içerisinde Baykal Gölü hizasından bölüneceğini açıkladı. Göl içerisindeki büyük çatlağı Avrasya’nın ikiye bölüneceği neden olarak gösteren araştırmacılar; Baykal Gölü’nün de parçalanmaya bağlı olarak okyanusa dönüşeceğini açıkladı.

Kategori
enderingol

Dünyanın en derin gölüne düşen uçak

Dünyanın en derin gölü havzasına sahip olan Baykal’da içerisinde 4 kişinin olduğu bir uçak düştü. Cessna tipi uçaktaki  tüm kişiler kazadan sağ olarak kurtuldu.

Kategori
b24b

Baykal’dan Bahçeli’ye: Yazıklar olsun

Baykal, Bahçeli’nin erken seçim sözlerine sert cevap verdi: “Tehdit ve şantajın alenileştiği bir ortama geldik. Erken seçimle ilgili söylemek istediğim şudur; bu bir tehdit ise yakışıksız. Eğer bu tespit ise zamansızdır. Bu tehdidi de meclisteki hiçbir milletvekilini yakıştıramam. Böyle bir tehdidi buradaki her bir milletvekiline yöneltilmiş hakaret sayarım. 19-20 yaşındaki gençlerin bu iktidarın Suriye’deki hataları sebebiyle El-Bab’ta şehit olmaya koştuğu ortamda erken seçim tehdidiyle sonuç almaya çalışanları kınıyorum. Bir zamanlar PKK’lılara karşı Gabar Dağı’nda şehit olan gençlerimizin cesareti, vatanseverliği karşısında 90 yıllık Cumhuriyeti tehlikeye atacak buna boyun eğecek vekil varsa onu da kınıyorum. Böyle bir milletvekili varsa o milletvekiline de yazıklar olsun, o meclise de yazıklar olsun.”

Kategori
g34g5

Deniz Baykal’dan AKP’ye geçmeyi düşündüğü iddialarına yanıt

Son günlerin tartışılan ismi, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Kategori
34f12

Deniz Baykal’dan çarpıcı PYD açıklaması

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’de gündemi değerlendirdi. Baykal, PYD’nin Suriye’de olayın özüne yönelik bir etkinlik sergileme gücünde olmadığına vurgu yaptı.

Kategori
6

Bakan Çavuşoğlu ve Baykal arasında esprili diyalog

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Akdeniz Üniversitesi?nin (AÜ) işbirliğiyle Antalya?da AÜ Manavgat Turizm Fakültesi?nin temel atma töreninde CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.