aslan – Sözcü TV

aslan

Kategori
aslan880

Ormanın kralı mucize fotoğrafa konu oldu

Yaban hayatı fotoğraflarla belgeleyen ve dergilere yönelik foto-haber hazırlayan Charles Creasey, Güney Afrika’da bulunan Kruger Ulusal Parkı’nda mucizevi bir fotoğraf çekti. 20 aslanın aynı anda ve sıralı düzenle su içişini fotoğraflayan Creasey, doğal yaşamda ender olarak görülen bir olayı video olarak da belgeledi.

Kategori
aslan

İnanılmaz anlar böyle görüntülendi

Ünlü zooloji uzmanı Kevin Richardson ile yavruyken kurtardığı aslanlar arasındaki dostluk, inanılmaz bir bağa dönüştü. Richardson’ın çektiği bu görüntüler, bir insanla bir aslan arasındaki dostluğun doruk noktasını yansıtıyor.

Kategori
kostum880

Küçük çocuk ile aslanın ‘kostüm’ samimiyeti

Ebeveynlerinin aslan kostümü giydirdiği çocuk hayvanat bahçesinde karşılaştığı aslanla kısa zamanda samimi bir dostluk kurdu. Hayvanat bahçesinde cam bir kafesin içinde yer alan aslan, kostüm giymiş çocuğu hemcinsi sandı.

Kategori
mufasaa

Aslan Kral’daki meşhur sahneyi bir de böyle izleyin!

Aslan Kral filminde yer alan ve belki de bir jenerasyonun tümünün içinde bir iz bırakan olan Mufasa‘nın kardeşi Scar tarafından öldürülmesinin farklı bir yorumunu izliyoruz. Bu yeniden yorumlama doğrusu diğeri kadar üzmüyor…

Kategori
cover

Neredeyse aslanlara yem oluyordu!

Vahşi hayatın kötü yanlarından birisi de her an av olma ihtimalinizin olmasıdır. Ama bu hayvanlar o ya da bu şekilde av olmaktan kurtulup günü kurtardılar…

Kategori
8 Mayıs haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

8 Mayıs haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 8 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
1 Mayıs haftasında balık burcunu neler bekliyor?

1 Mayıs haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 1 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
17 Nisan haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

17 Nisan haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 17 Nisan haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
3 Nisan haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

3 Nisan haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 3 Nisan haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
27 Mart haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 27 Mart haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
13 Mart haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

13 Mart haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 13 Mart haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
27 Şubat haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

27 Şubat haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 27 Şubat haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
13 Şubat haftasında Yay burcunu neler bekliyor?

13 Şubat haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 13 Şubat haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
16 Ocak haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

16 Ocak haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 9 Ocak haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
aslan

Aslan hareketlenince o cesur halinden eser kalmadı

Tayland’da bir hayvanat bahçesinde aslan kafesine giren Robbie isimli turist korkudan nereye saklanacağı bilemedi. Robbie isimli ingiliz turist, Tayland tatili sırasında hayvanat bahçesine gitti.  Burada bulunan hayvanları görmek ve fotograf çektirmek isteyen Robbie,  bakıcısı ile bir aslan kafesine girdi. Robbie çekim yapılırken cesur tavırlar sergileyerek aslandan korkmadığını gösteriyordu ki, o anda hareketlenen hayvan Robbie isimli turiste adeta kaçacak yer arattı. İşte o anlar…

Kategori
9 Ocak haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

9 Ocak haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 9 Ocak haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
2017'de Balık burcunu neler bekliyor?

2017’de Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 2017 yılında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
12 Aralık haftasında Başak burcunu neler bekliyor?

12 Aralık haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 12 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
5 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

5 Aralık haftasında Aslan burcunu neler bekliyor

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 5 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
aslan

Aslan eğitmene saldırdı

Mısır’da aslanın saldırısına uğrayan eğitmen kaldırıldığı hastahane de yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Bir seyirci tarafından kaydedilen görüntülerde, isminin İslam Şahin olduğu öğrenilen aslan terbiyecisi, gösterinin yapıldığı kafesin içinde aslanlarla şovunu gerçekleştiriyor. Ancak işler 35 yaşındaki Şahin’in beklediği şekilde gelişmiyor. Kontrolden çıkan aslan bir anda talihsiz adama saldırıyor. Olaydan sonra İslam Şahin’in ölümcül yaralarla hastaneye kaldırıldığı ve yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği bildirildi.

Kategori
28 Kasım haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

28 Kasım haftasında Aslan burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 28 Kasım haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?